Jeśli twoje zimowe botki, sneakersy, buty do biegania i szpilki na specjalne okazje leżą właśnie rzucone na dnie szafy (lub co gorsza potykasz się o nie przy wejściu do pokoju) potrzebujesz sprytnego i szybkiego sposobu na ich przechowywanie.  Porządek w butach nie tylko ułatwi ci kompletowanie  stroju o poranku,  ale także zaoszczędzi czas na szukaniu drugiego buta w bałaganie. Znasz to uczucie gdy zamiast pięknej lakierowanej szpilki, wyciągasz pogniecionego buta przypominającego pomidora po przejściach? Jeśli tak, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie, jeśli nie, może któreś z naszych rozwiązań zainspiruje cię do reorganizacji butów.

  • BUTY W ŁÓŻKU

Nie mam tu na myśli zaplątanych między Twój ulubiony koc, pantofli ( kapci, bamboszów – wiem, że w Poznaniu pantofle to buty na obcasie, ale dla krakusów to po prostu buty do chodzenia po domu ), ani też szpilek, których nie zdążyłaś zdjąć po sobotniej imprezie.

Pojemniki na buty, które możemy przechowywać na ramie łóżka, to bardzo praktyczne rozwiązanie. Oszczędzają miejsce i chronią buty przed kurzem. Pamiętajmy jednak o odpowiedniej czystości butów przechowywanych w taki sposób. Najlepiej też nie wieszać ich w pobliżu poduszek. Chyba wiecie co mam na myśli.

  • ZASŁONA NIE JEDNO MA IMIĘ

Zasłony służą nam do zakrywania obiektów, na które chwilowo nie mamy ochoty patrzeć. Może to być zbyt mocne słońce, deszcz za oknem czy dociekliwi sąsiedzi. Dlaczego by więc nie zakryć nimi sprytnie zawieszonych na ścianie butów?

  • BIEGNIJ LOLA BIEGNIJ

Kto z nas w dzieciństwie nie marzył o małym, mięciutkim zwierzątku domowym, np. o chomiku? Sama pamiętam jaka była moja radość gdy wraz z koleżankami obserwowałyśmy chomika biegnącego nie wiadomo gdzie i nie wiadomo za czym w swoim pięknym różowym kołowrotku. Moje dzisiejsze odkrycie „internetów” to kołowrotek na buty, co o tym myślicie?

  • ZAWIEŚ TO, A POWIEŚ TO

Zawieś buta na drzwiach. Brzmi dziwnie? A jednak. Drzwi do szafy lub drzwi do pokoju to również dobre miejsce na buty. Zobaczcie  jak można je wykorzystać.

 

 

Powieś buta na miejscu płaszcza, tylko trochę niżej!

Życzę Ci oczywiście żeby Twoja szafa przypomniała szafę Carie Bradshow z „Sexu w wielkim mieście”.  Jeśli jesteś singielką zasługujesz na full wypasioną garderobę z czasów Carie zanim poznała Mr. Big’a. Jeśli masz już swojego Big’a ze sobą to zadbajcie o swoją wspólną przestrzeń, a problemy z miejscem na buty znkiną z twojego życia! 

Keep calm and love your shoes!

1 komentarz

  1. inu

    Dwa ostatnie podobają mi się najbardziej, może z któregoś w przyszłosci skorzystam

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.